Кошик
116 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ТОВ Індустріальні Фарби
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0017:00
 • Вівторок
  09:0017:00
 • Середа
  09:0017:00
 • Четвер
  09:0017:00
 • Пʼятниця
  09:0016:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (67) 353-42-32
ТОВ Індустріальні Фарби
Лисенко Євген
ул. Оросительная, 15, Київ, Україна
Farba-Lys@ukr.net
+380 (67) 353-42-32
Склокульки для дорожньої розмітки, фото 2

Склокульки для дорожньої розмітки

63 ₴/кг

Показати оптові ціни

Мінімальна сума замовлення на сайті — 1000 грн

 • Готово до відправки
 • Оптом і в роздріб
Склокульки для дорожньої розмітки
Склокульки для дорожньої розміткиГотово до відправки
63 ₴/кг
+380 (67) 353-42-32
+380 (67) 353-42-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики

фасування - мішок 25 кг

Скляні мікрокульки для світлоповертального позначення доріг, автострад.


Загальна характеристика
Хороша видимість позначення доріг і автострад в будь-яких атмосферних умовах є необхідністю для виконання найважливішої функції знаків т. е забезпечення безпеки учасників дорожнього руху. Вдень достатньої видимості знаків на дорогах можна досягти, вживаючи продукти (фарби) білого, контрастного з асфальтом, кольору. Вночі білий колір на асфальті не гарантує достатньої видимості знаків. Цю функцію забезпечує додавання світловідбивних СКЛЯНІ МІКРОКУЛЬКИ. Вони змішуються з усіма видами фарб для позначення доріг.


Світловідбивні мікрокульки мають форму безбарвних кульок розміром у 100-600 мкм.
Продукт відрізняється високою міцністю і абсолютної хімічної інерцією. Вони не стають матовими під впливом хлористого натрію і кальцію, вони термостійкі, на них не діють вихлопні гази автомобілів. Микрошарикам характерна висока прилипання до різного роду продуктів вживається для позначення доріг. З-за своїх властивостей - твердості і шарикообразности - мікрокульки додані фарби значно підвищують їх стійкість і впливають на зростання безпеки на дорогах особливо вночі.

Склокульки світловідбиваючі

Обов'язковою вимогою при нанесенні розмітки на автомобільних дорогах є використання світловідбиваючих матеріалів. Світловідбиваючі властивості покриття додають скляні мікрокульки, якими посипають свіжонанесену дорожню розмітку. Поки покриття не застигло, склокульки, що впали на нього, занурюються в шар розмічального матеріалу приблизно на 3/5 свого діаметра. Після затвердіння матеріалу, покриття повинне міцно утримувати мікрокульки на своїй поверхні.


Склокульки в покритті ― це безліч загнутих дзеркал. Промені світла від фар потрапляючи на дорожню розмітку, частково відбиваються від внутрішніх поверхонь мікрокульки і повертаються в бік водія. Чим більше різниця в світлових потоках від асфальту і розмітки, тим видніше розмітка водієві.
Величина світлового потоку, возвращающаяся в бік водія, буде залежати від каламутності скляні мікрокульки (наявність в микрошариках розсіюючих вкраплень), кривизни поверхні мікрокульки, глибини їх занурення в дорожню розмітку і коефіцієнта відображення світла на границі розділу «скло – покриття».
Дорожнє покриття з микрошариками – це оптичний комплекс, характеристики якого залежать не тільки від властивостей розмічального матеріалу, але і від характеристик мікрокульки.

Витрата стеклошариков

Існує три способи нанесення мікрокульки:
• введенням всередину розмічальні матеріалу в кількості 10 ― 20%;
• посипкою поверх свіжонанесеної розмітки в кількості 200 ― 400 г/м2;
• поєднанням цих двох способів одночасно.


Товщина шару фарби, висохлої в розмітці, становить 150 ― 300 мкм. Розмір кульок має бути сумірним з цією величиною, оскільки для ефективного і тривалого їх дії кульки повинні лежати хоча б у два шари. Рекомендується вводити мікрокульки в кількості до 25 ― 30% від маси емалі. Для отримання оптимального коефіцієнта световозврата рекомендований витрата мікрокульки повинен бути 200-400 г/м2.

Пластики холодного і гарячого нанения зазвичай наносять шаром 2-4 мм Для них можна використовувати кульки розміром до 1 мм
У дощову погоду, коли кулька покритий плівкою води, умови сприятливі для световозврата великими кульками. Підбираючи гранулометрию мікрокульки, необхідно враховувати всі ці фактори.
Занурення мікрокульки в матеріал розмітки забезпечується їх більшою, у порівнянні з матеріалом, щільністю, а необхідні світлотехнічні характеристики ― показником заломлення скла. Щоб міцно сформуватися в матеріалі розмітки, мікрокульки повинні мати хороше зчеплення з ним. Для цього поверхню кульок обробляють спеціальними содами для надання їм гідрофобних властивостей.Має підвищений коефіцієнт світловідбивання і хорошими адгезійними властивостями.


Фракція 100-600 мкм застосовується для тонкошарових покриттів (фарба) дорожнього полотна , розмічальних покриттів аеропортів і т. д.

Продукція високої якості з підвищеним коефіцієнтом світловідбивання і хорошими адгезійними властивостями.
Мікросфера скляна оброблена спеціальним покриттям (маркування-Н), що забезпечує адгезійні властивості матеріалу, а також противослипающие властивості при зберіганні.


Основне призначення:
хороша видимість позначення доріг і автострад в будь-яких атмосферних умовах.
Ця умова є обов'язковою для виконання найважливішої функції розмітки — забезпечення безпеки учасників дорожнього руху.

Хімічний склад і найважливіші параметри

 • Стабільний хімічний склад
 • Коефіцієнт світлопереломлювання хв. 1,50
 • Питома вага 2,4-2,6 kg/dm3
 • Твердість по Мосу 5,5 - 6,5 ( по Роквелу 42-44 ХРЦ)
 • Мікрокульки хімічно нейтральні
 • У пилу з мікрокульки відсутні силікони
 • Норма: PN / EN 1423

Вживаність
Скляні мікрокульки є невід'ємною частиною сучасного позначення доріг і вирішують про його светоотражаемости. Схема вказує принцип дії мікрокульки.
Мікрокульки додаються в свеженанесенные фарби безпосередньо на дорозі для забезпечення світловідбивання знаків або у технологічному процесі виробництва продуктів для позначення доріг. Мікрокульки вживається також в тонкошарових позначеннях доріг фарбами, як і багатошарових позначеннях з вживанням термопластичних або двокомпонентних мас з отверджувачами.
Світловідбиваючі мікрокульки вживаються без обмеження для усіх видів світлоповертального позначення на дорогах. Для вибору грануляції мікрокульки необхідно користуватися технічними вказівками виробників фарб, термопластичних і двокомпонентних мас.


Загальні Вказівки для споживачів
Упаковка
Стандартна упаковка - паперові мішки з внутрішньою прокладкою із фольги. Мішки покладені на дерев'яних піддонах по 40 шт., забезпечені термозбіжною плівкою.


Зберігання і транспорт.
Мікрокульки повинні зберігається в оргинальной упаковці в складах під дахом обеспеченых від води і вологи. Транспорт повинен здійснюватися засобами обеспечающими товар від води, вологи і механічних пошкоджень. Вживаючи кульки безпосередньо на дорозі їх треба забезпечити від випадкового высыпывания на дорогу. Розсипане на дорозі кульки можуть створити небезпеку для операторів, перехожих та водіїв.


Загальні вказівки для споживачів.
Умови вживання і методи аплікації.
Для кращого результату кульки повинні бути вбитими в шар матеріалу для позначення доріг, прямо на дорозі, під тиском 1 - 5 атмосфер не пізніше 3-х діб після фарбування знаків. Допускається гравітаційний метод аплікації мікрокульки у фарбу.
Грануляція і витрата мікрокульки визначається в залежності від виду засобу вживається для позначення доріг, товщини шару та характеристик фарби або маси даного виробника.
Стандартно витрачається 200-400 гр мікрокульки на 1 кв метр. Мікрокульки змішується тільки з фарбами і масами для світлоповертального позначення доріг і вулиць. Для розміщення кульок у фарбах і підвищення міцності суміші можна застосовувати спеціальні слипающие і флотаційні кошти або їх суміші. По ходу технологічного процесу світловідбиваючі мікрокульки просочується силіконовим маслом.
Вибір засобів для поверхневої обробки мікрокульки залежить від виду і характеристики фарби або маси для позначення доріг і методу аплікації кульок.


Перевірка позначення доріг з вживанням мікрогранул.
Светоотражаемость перевіряється з допомогою приладів (рефлектометр) для перевірки коефіцієнта поверхневого відбиття. Для матеріалів(тонко-і багатошарових) призначених для позначення доріг, коефіцієнт повинен бути > 100 mcd m-2lx - 1 (по нормі. PN-EN 1436)
Ефективність позначення зі світловідбиваючими микрошариками можна перевірити за допомогою збільшувального скла. Перевіряється два основних параметри
- розташування мікрокульки і їх занурення у масі або фарбі. Розташування гранул має бути рівномірним по всій пофарбованої поверхні, а занурення ок 50 -60 %. При такому розкладі вони дають максимальний ефект светоотражаемости. Найкращим методом оцінки ефективності позначення дороги є нічний проїзд по даній ділянці.

Основні
ВиробникLiberta
Країна виробникТуреччина
КолірБілий
Інформація для замовлення
 • Ціна: 63 ₴/кг
 • Спосіб упаковки: мішки 25 кг

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner